Nowe Sudomie Modernizacja ośrodka wypoczynkowego Sudomie
Ponad 50 lat działalności Jubileusz 50-lecia Studenckiej Spółdzielni Pracy "Techno-Service"

SUDOMIE - Ekologiczny ośrodek wypoczynkowy



Ośrodek Wypoczynkowy Sudomie znajduje się na Kaszubach, nad jeziorem Sudomie w okolicy Kościerzyny, w województwie Pomorskim.

Kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy usytuowany na cztero hektarowej powierzchni zapewnia wczasowiczom poczucie intymności oraz bezpieczeństwa. W skład kompleksu wchodzi 35 drewnianych, komfortowych domków wyposażonych w nowoczesne sanitariaty, kuchnię, telewizor, radio i bezprzewodowy dostęp do internetu. Część domków znajduje się w lesie, część nad jeziorem.

Dodatkowymi atrakcjami Sudomia są udogodnienia sportowo - rekreacyjne takie jak przystań jachtowa wraz ze sprzętem pływającym, kąpielisko, boisko do piłki nożnej, boisko do siatkówki plażowej, boisko do badmintona, korty tenisowe oraz sauna. 

Ośrodek Wypoczynkowy Sudomie znany jest ze zdrowego, świeżego i natrualnie przygotowywanego jedzenia, serwowanego w formie szwedzkiego stołu (śniadania i kolacje) oraz w formie tradycyjnej (obiady).

W sezonie Ośrodek kieruje swoją ofertę do rodzin, koneserów łowienia ryb, wędzenia, wypiekania chleba a także osób lubiących wypoczywać w ciszy sosnowych lasów. Poza sezonem obsługuje integracyjne i jubileuszowe imprezy firmowe oraz prywatne, wczasy brydżowe a także szkolenia dla doktorantów. Ośrodek czynny jest od 15 kwietnia do 15 października.

W 2012 roku Ośrodek obchodził jubileusz 50-lecia istnienia.

www.sudomie.pl