Nowe Sudomie Modernizacja ośrodka wypoczynkowego Sudomie
Ponad 50 lat działalności Jubileusz 50-lecia Studenckiej Spółdzielni Pracy "Techno-Service"

Członkowie Zarządu Spółki

Pierwszy Zarząd SSP TECHNO-SERVICE Sp. z o.o. wybrany i zatwierdzony Aktem Notarialnym umowy Spółki, 4 grudnia 2013 r.:
  1. Ryszard Markowski - Prezes Zarządu
  2. Jan Mioduski - Wiceprezes Zarządu
  3. Adam Pawluk - Wiceprezes Zarządu

Zarząd Studenckiej Spółdzielni Pracy "Techno-Service" - historia zmian

23.01.1991 r.
Skład Zarządu
Ryszard Markowski
Jan Mioduski
Adam Pawluk

Prezes Zarządu
Wiceprezes Zarządu
Wiceprezes Zarządu
 23.01.1991 r. Andrzej Kiszkurno
Edmund Kadłubiski
  Ustąpili

 16.06.1988 r. Jan Mioduski
Zbigniew Mielczarek
Powołano
Ustąpił
 20.01.1986 r. Zbigniew Mielczarek
Grzegorz Zaborowski
Powołano
Ustąpił
 15.09.1983 r. Edmund Kadłubiski
Grzegorz Zaborowski
Tadeusz Szczęsny
Wojciech Moszyński
Powołano

Ustąpili
 
 
13.02.1982 r.
Wojciech Moszyński
Adam Wojciechowski
Bogdan Jakusz
Powołano
Ustąpił

14.05.1980 r. Bogdan Jakusz
Edward Przybyłowski
Powołano
Ustąpił
 
15.12.1978 r.
Skład Zarządu:
Ryszard Markowski
Adam Pawluk  
Edward Przybyłowski
Adam Wojciechowski
Tadeusz Szczęsny
Andrzej Kiszkurno 


Bogdan Kasprzycki

Prezes Zarządu

Vice Prezes (15.01.1979 r.)



Członek (15.01.1979 r.)

Ustąpił
04.04.1978 r. Adam Wojciechowski Powołano
25.11.1977 r. Edward Przybyłowski
Tadeusz Szczęsny
Andrzej Wawrowski
Powołano

Ustąpił
14.10.1975 r. Skład Zarządu:
Bogdan Kasprzycki
Ryszard Markowski
Adam Pawluk


Andrzej Wawrowski

Krzysztof Kotarski
Jan Łaciński

Prezes Zarządu




Powołano

Ustąpili
 
 20.01.1975 r. Ryszard Markowski
Franciszek Potulski
Powołano
Ustąpił
 09.08.1974 r. Bogdana Kasprzyckiego
Franciszka Potulskiego
Adama Pawluka
Tadeusz Markowski
Jerzy Filar
Alfons Wiczling
Powołano


Ustąpili

 
 09.01.1973 r. Jerzy Filar
Tadeusz Tuleta
Powołano
Ustąpił
 19.06.1972 r. Jan Łaciński
Bogdan Marciniak
Powołano
Ustąpił
 18.07.1970 r. Skład Zarządu:
Krzysztof Kotarski
Tadeusz Markowski
Bogdan Marciniak
Alfons Wiczling

Tadeusz Tuleta

Krzysztofa Kotarskiego
Alfonsa Wiczlinga
Tadeusza Tuletę

Bogusław Sakowicz

Prezes Zarządu






Powołano:




Ustąpił
29.05.1969 r. Bogdan Marciniak
Michał Osten-Sacken
Powołano
Ustąpił
04.07.1967 r. Tadeusz Markowski
Maciej Narczewski
Powołano
Ustąpił
 29.06.1963 r. Maciej Narczewski
Janusz Nawrot
Piotr Rajca
Powołano
Ustąpili

 09.11.1962 r. Janusz Nawrot
Piotra Rajcę
Henryk Cieślowski
Powołano

Ustąpił
06.12.1961 r. Skład Zarządu
Bogusław Sakowicz
Michał Osten-Sacken
Henryk Cieślowski


Bogusław Sakowicz
Jerzy Wójcik

Prezes Zarządu

Vice Prezes
Vice Prezes

Powołano
Ustąpił
30.09.1961 r. Henryk Cieślowski
Witalij Klepacki
Powołano
Ustąpił
16.08.1960 r. Skład zarządu
Jerzy Wójcik
Michał Osten-Sacken
Witalij Klepacki

Prezes Zarządu